Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Izabela Kozłowska

Kosmetolog

Moja pasja i zamiłowanie do kosmetologii zostało wzbogacone o wiedzę zdobytą podczas studiów licencjackich na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Profesjonalizm i estetyka pracy są dla mnie najważniejsze przy każdym zabiegu. Z chęcią dziele się swoją wiedzą z klientem i odpowiadam na wszystkie pytania. 

Weronika Jówko

Kosmetolog

Biologia i chemia od zawsze należały do moich szczególnych zainteresowań. Wybrałam i ukończyłam kierunek Kosmetologia na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, chcąc zdobyć wiedzę z zakresu nauk medycznych takich jak: anatomia, dermatologia, farmakologia, histologia i wiele innych. Obecnie pracując jako kosmetolog ogromną satysfakcję sprawia mi to jak moja wiedza może pomóc cerom problematycznym oraz jak dużą poprawę w wyglądzie i strukturze skóry można osiągnąć za pomocą odpowiednio dobranych terapii i preparatów. Do pracy zawszę zabieram dobry humor, uwielbiam kontakt z klientami, a do każdego zabiegu podchodzę z takim samym zaangażowaniem i precyzją. Wolny czas spędzam rysując, eksperymentując w kuchni oraz uprawiając aktywność fizyczną- zawsze w towarzystwie ulubionej muzyki.

Magdalena Jaracz

Masażystka

Dyplomowany Technik Masażysta - terapeuta spa z wieloletnim doświadczeniem w branży spa&wellness oraz rehabilitacji. Specjalizuje się w łagodzeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa związanych z rwą kulszową. Właściwie wykonany masaż powinien pozytywnie wpływać zarówno na nasze ciało, jak i na naszą psychikę, uzdrawiać nas, oraz pomagać w odzyskaniu sił, pod względem fizycznym i emocjonalnym. Praca z pasją i zaangażowaniem jest celem do osiągnięcia sukcesu.

Grzegorz Gołkowski

Masażysta, fizjoterapeuta

Absolwent Szkoły Medycznej w Warszawie na kierunku Medyczny Technik Masażysta. Masaże są moją pasją od wielu lat. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach i warsztatach. Specjalizuję się w masażach leczniczych, klasycznych, wyszczuplających, drenażu limfatycznym i w zabiegach z użyciem gorących kamieni, baniek chińskich oraz podciśnieniowych.

Patrycja Gorzela

Kosmetolog

Kosmetologiem została z zamiłowania. Realizując swoją pasję skończyła studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na specjalizacji kosmetyka estetyczna. Pielęgnację traktuje jako całościowy proces, uwzględniając wszystkie istotne aspekty dotyczące trybu życia, codziennej pielęgnacji czy problemów zdrowotnych, ponieważ dbanie o skórę nie kończy się na wykonanym zabiegu w gabinecie. Jej pasją jest fotografia, czytanie książek oraz medytacja. Czas wolny spędza aktywnie z mężem oraz trójką dzieci.

Anna Kaczmarek

Linergistka

Przedstawiamy Wam naszą nową linergistkę Anię, do której już dziś możecie zapisywać się na makijaż permanentny. Ania wyspecjalizowała się w dziedzinie makijażu permanentnego brwi oraz ust. Uczestniczyła w kursach, podczas których poznała najnowsze techniki pigmentacji. Nieustannie stawia na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy. Zawód linergisty jest jej ogromną pasją, która daje jej wiele satysfakcji i zadowolenia. Do każdego zabiegu podchodzi bardzo indywidualnie, a jej prace cechuje naturalność - dąży do podkreślenia urody, bez efektu przerysowania. Zawsze dba o to, aby każdy zabieg był komfortowy, bezpieczny oraz przebiegał w miłej atmosferze

Ewa Gałka

Manager, Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii z kilkuletnim  doświadczeniem, które wzmocniło jej zamiłowanie do tej dziedziny. Ukończyła liczne kursy doszkalające.
Jako menadżer instytutu nie boi się nowych wyzwań oraz dba o jakość usług. Jako kosmetolog specjalizuje się w indywidualnym i profesjonalnym podejściu do klienta.
Zawsze pogodna i uśmiechnięta.  Zadowolenie klienta z wykonanej usługi jest dla niej największą motywacją. Prywatnie szczęśliwa mama Huberta oraz miłośniczka relaksu i dobrej energii.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem